pokročilý filtr výběru vína
Typ vína
Země původu
Oblast
Výrobce
Odrůda
Objem
podle roku


Vítězná La Botella PWT

Šťastných 13 medailových vín za uplynulý rok jsme představily na Galadegustaci v hotelu Jalta.Nejsilnější stránkou La Botelly je odrůda Tempranillo. V této kategorii navazujeme na loňský úspěch a opět si odnášíme Championa Prague Wine Trophy. Tentokrát se tímto titulem pyšní Infiel Gran Reserva, ročník 2005, vinařství Briego Bodegas, oblast Ribera del Duero, 93 bodů. Prague Gold si odnesly i Cavy Berdié, stejně jako bílé odrůdy Verdejo a Sauvignon blanc.
Číst dále

Jsme součástí veletrhu Wine Prague 2016

Wine Prague 2016 slibuje největší profesionální přehlídku vína v ČR. La Botella slibuje zajímavou kolekci vín, která v ČR výhradně zastupuje. Nebudou chybět nejprodávanější láhve v nových i ještě dostupných ročnících, představíme novinky, přijede i vzácný host.
Číst dále

Vítězná La Botella PWT

Vítězná La Botella na Prague Wine Week. Medailová vína z Prague Wine Trophy za uplynulý rok jsme představili na Galadegustaci v hotelu Jalta.Nejsilnější stránkou La Botelly je odrůda Tempranillo. V této kategorii zahraničních červených vín si opět odnášíme Championa Prague Wine Trophy. Tentokrát se tímto titulem pyšní Oyada Reserva Especial, ročník 2005, vinařství Briego Bodegas, oblast Ribera del Duero, 93 bodů. A zdá se, že si své místo na mapě šumivých vín dovážených do České republiky našla i naše srdeční záležitost, Cava Berdié ze samotného srdce Penedés. Amor Reserva Flower edition obhájil zlatou medaili.
Číst dále