Jsme součástí veletrhu Wine Prague 2016

Wine Prague 2016 slibuje největší profesionální přehlídku vína v ČR. La Botella slibuje zajímavou kolekci vín, která v ČR výhradně zastupuje. Nebudou chybět nejprodávanější láhve v nových i ještě dostupných ročnících, představíme novinky, přijede i vzácný host.
Číst dále

Vítězná La Botella PWT

Vítězná La Botella na Prague Wine Week. Medailová vína z Prague Wine Trophy za uplynulý rok jsme představili na Galadegustaci v hotelu Jalta.Nejsilnější stránkou La Botelly je odrůda Tempranillo. V této kategorii zahraničních červených vín si opět odnášíme Championa Prague Wine Trophy. Tentokrát se tímto titulem pyšní Oyada Reserva Especial, ročník 2005, vinařství Briego Bodegas, oblast Ribera del Duero, 93 bodů. A zdá se, že si své místo na mapě šumivých vín dovážených do České republiky našla i naše srdeční záležitost, Cava Berdié ze samotného srdce Penedés. Amor Reserva Flower edition obhájil zlatou medaili.
Číst dále

Vítězná La Botella PWT

Medailová vína z Prague Wine Trophy za uplynulý rok představíme 26. ledna na galadegustaci, která tradičně zahajuje Prague Wine Week.Těšíme se na vás v hotelu Crowne Plaza (dnes International), Koulova 15, Praha 6, Dejvice, od 15 do 20 hodin.Nejsilnější stránkou La Botelly je odrůda Tempranillo. V této kategorii si odnášíme šampiona Prague Wine Trophy za Ylleru Reservu 2009.
Číst dále